Wielka Gala Sylwestrowa

Wielka Gala Sylwestrowa w stylu wiedeńskim
NAD PIĘKNYM MODRYM DUNAJEM

Małgorzata Długosz – sopran (solistka Teatru Muzycznego w Gliwicach)
Bogumiła Dziel-Wawrowska – sopran (solistka Teatru Muzycznego w Łodzi)
Ryszard Wróblewski – tenor (solista Teatru Wielkiego - Opery Narodowej)
Robert Dymowski – bas (solista Teatru Wielkiego - Opery Narodowej)

Ana Kapshidze, Eduardo Bablidze, Svetlana Ovsyankina, Kurusz Wojenski - tancerze (Polski Balet Narodowy)

Orkiestra ROMANTICA pod dyrekcją Elżbiety Tomali-Nocuń (Teatr Muzyczny w Łodzi)

Anna Barańska – Wróblewska – prowadzenie koncertu / altówka

Wielka Gala Sylwestrowa to propozycja dla tych wszystkich, którzy lubią posłuchać pięknej muzyki, w mistrzowskim i brawurowym wykonaniu artystów o światowej renomie, a jednocześnie spędzić niezapomniany wieczór sylwestrowy w doborowym towarzystwie. Gwiazdy pragną przenieść Państwa w Nowy 2016 Rok w niepowtarzalnym stylu i klimacie, dzięki wspaniałej muzyce m.in. Straussów, Kalmana, Lehara, Zellera, Ivanovici i Stolza. Najpiękniejsze walce świata, duety, pieśni, arie i piosenki – to wszystko złoży się na koncert muzyki operetkowo – musicalowej. Znakomite wykonanie, piękne kostiumy, a przede wszystkim MUZYKA! - gwarantują niezapomniane wrażenia artystyczne.

Podczas koncertu tradycyjny toast lampką szampana.