Wernisaż wystawy

Wernisaż wystawy "Akt Drugi"
kup bilet

Foyer Filharmonii

Akt Drugi
Wernisaż wystawy Ewy Kalinowskiej-Maćków

Ewa Kalinowska – Maćków jest członkiem zwyczajnym Związku Polskich Artystów Plastyków, należy także do Klubu Malarzy Przy ZPAP oraz do Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Wszelkich. Uprawia głównie malarstwo sztalugowe w technice olejnej. W swoim dorobku ma ponad 40 wystaw indywidualnych oraz przeszło 120 wystaw zbiorowych i poplenerowych. Uczestniczyła w kilkunastu plenerach malarskich. Przekazała wiele swoich prac do sprzedaży aukcyjnej na rzecz instytucji pożytku publicznego m.in.Rotary Club Wyspiański, Dom Dziecka im. Jana Brzechwy, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, Fundacja im. Juliana Aleksandrowicza,Towarzystwo Opieki Nad Zwierzętami. .Ewa Kalinowska-Maćków została wyróżniona Nagrodą w Dziedzinie Kultury Kapituły Dzielnicy XI Miasta Krakowa,. Kategoria: Twórca 2013.