Koncert jazzowy Coherence Quartet

Marcin Lamch – kontrabas
Robert Jarmużek – fortepian
Grzegorz Masłowski – perkusja

Zespół grający muzykę improwizowaną, której trzonem jest muzyka jazzowa inspirowana brzmieniami pochodzącymi z wielu kultur i tradycji. Koncerty Coherence Quartet są niepowtarzalnymi wydarzeniami, podczas których często pojawiają się utwory nigdy wcześniej nie zapisane, a powstałe w danym momencie pod wpływem emocji, miejsca i czasu. Kompozycje, które grupa ma w stałym repertuarze, również zmieniają swoją formę i często ewoluują w zupełnie nieprzewidzianym kierunku. Każdy koncert Coherence Quartet to nowe przeżycie wykreowane przez czterech znakomitych artystów, którzy bez reszty angażują się w muzykę, a interakcje między nimi prowadzą w rejony, których oni sami nie są w stanie przewidzieć. Program koncertu: w większości autorski, nowy materiał, jak i kilka standardów jazzowych.