« 2012

Repertuar na styczeń 2013

2014 »

dzisiejsza data: 28 marzec 2024 (czwartek)

27 I 2013 niedziela

Cygańskie czary - koncert przeniesiony na 20 kwietnia

27 I 2013 niedziela, godzina 19:00,

Cygańskie czary - koncert przeniesiony na 20 kwietnia

______________________________

Uwaga!

Organizatorzy informują, że koncert został przeniesiony na 20 kwietnia 2013, godz. 19.00
Zakupione bilety zachowują swoją ważność.

______________________________

Muzyczno-taneczne show pełne orientalnej zmysłowości, cygańskiego temperamentu, finezji hiszpańskiego flamenco, w którym Elena Rutkowska gwiazda muzyki romskiej, zaprosiła do współpracy najlepszych w Polsce i Europie muzyków. W programie zabrzmią najwspanialsze utwory cygańskie. Oryginalna uroda artystów zespołu "Cygańskie Czary" i ich interpretacja utworów gwarantują niezapomniane przeżycia i wspaniałą zabawę. Premiera spektaklu odbyła się w warszawskim Teatrze Sabat w dniu 2 października 2011 roku i została bardzo wysoko oceniona przez krytyków, media i publiczność. Koncert w Częstochowie jest cześcią ogólnopolskiej trasy zespołu.

Organizator: Jarosław Semeniuk i Janusz Rutkowski

Cygańskie czary - koncert przeniesiony na 20 kwietnia Cygańskie czary - koncert przeniesiony na 20 kwietnia