« 2018

Repertuar na kwiecień 2019

2020 »

dzisiejsza data: 28 marzec 2024 (czwartek)

13 IV 2019 sobota

13 IV 2019 sobota, godzina 19:00, sala koncertowa

PREMIERA

Klaudia Halejcio
Weronika Książkiewicz
Maria Pakulnis
Magdalena Wójcik
Przemysław Sadowski
Marcin Troński

Tłumaczenie: Elżbieta Woźniak
Reżyseria: Tomasz Dutkiewicz
Scenografia: Wojciech Stefaniak
Kostiumy: Ewa Gdowiok

Organizator: Agencja NOVAKKA

Żona potrzebna od zaraz... Teatru Komedia. Cóż gorszego od posiadania żony może spotkać mężczyznę? - Chyba tylko brak żony. Szczególnie jeśli jej posiadanie jest warunkiem do osiągnięcia lukratywnego awansu zawodowego, a nasz szef osobiście pragnie ją poznać podczas kolacji w naszym domu... Zatem - żona potrzebna od zaraz!!! Jednak okazuje się, że od posiadania żony lub jej braku, mężczyznę może spotkać jeszcze coś dużo gorszego - posiadanie kilku żon... I to nie do końca swoich. Do tego jednocześnie w tym samym miejscu. Ba, wręcz przy jednym stole - naprzeciwko szefa i jego żony, którzy są bardzo konserwatywnym małżeństwem... Smacznego! Katastrofa zbliża się nieuchronnie, a kariera nieuchronnie się oddala. Jednak nie raz już zdarzało się, że sprytna żona potrafi uratować męża z najcięższych opresji. A kilka żon i to jeszcze nie swojego męża?Kto wie, może awans jeszcze nie jest stracony? Żona potrzebna od zaraz... Edwarda Taylora to znakomita, inteligentna komedia pełna błyskotliwego humoru słownego i sytuacyjnego. To gwarancja zabawy pełnej śmiechu oraz odrobiny ironii i uszczypliwości pod adresem każdego z nas. Szczególnie wiarygodna w tak znakomitej, gwiazdorskiej obsadzie.

Spektakl dla widzów od 15 roku życia.
Czas trwania spektaklu 120 minut

Bilety:
w kasa Filharmonii Częstochowskiej
Filharmonia Częstochowska ul.Wilsona 16
tel.795 451 438,34 324 42 30
rezerwacje grupowe
w Agencji Novakka Ul.NMP 37 paw 10
tel.602661027

Ceny biletów: 50zł, 60zł, 70zł, 80zł, 90zł, 110zł, 120zł, 130zł

Serdecznie zapraszamy!

źródło: materiały organizatora

Żona potrzebna od zaraz Żona potrzebna od zaraz Żona potrzebna od zaraz