Filharmonia Częstochowska im. Bronisława Hubermana Filharmonia Częstochowska im. Bronisława Hubermana Filharmonia Częstochowska im. Bronisława Hubermana

« 2016

Repertuar na październik 2017

2018 »

7 X 2017 sobota

godzina 19:00

sala koncertowa

Klatka dla ptaków ODWOŁANY

7 X 2017 sobota, godzina 19:00, sala koncertowa

sala koncertowa

Klatka dla ptaków ODWOŁANY

ARCHIWUM

UWAGA

Organizator poinformował, że spektakl o godz. 19.00 nie odbędzie się. Spektakl o godz. 16.00 pozostaje aktualny.
KLATKA DLA PTAKÓW

Organizator: Agencja Artystyczna CERTUS


KLATKA DLA PTAKÓW to komedia, której akcja zaczyna się podczas próby do przedstawienia w nocnym klubie. Grzegorz i Albin to szczęśliwa para. On jest właścicielem klubu, a on (ona) jego gwiazdą, słynną Drag Queen. Sielankę zaburza wizyta przyszłych teściów Jakuba, syna Grzegorza, zwłaszcza że teść to bardzo konserwatywny polityk. Trzeba się nieźle „nagimnastykować” aby nie zniszczyć szczęścia młodej pary i uniknąć kompromitacji.
KLATKA DLA PTAKÓW to dwie godziny wspaniałej zabawy, której gwarancją są wspaniali aktorzy w rolach, w jakich nie spodziewacie się ich Państwo zobaczyć, przekład Kuby Wecsile i Karola Klementewicza ( tłumaczy m.in. „Rodzinki.pl”), reżyseria Andrzeja Strzeleckiego oraz producent Teatr Gudejko - producent takich hitów jak: „Goło i wesoło”, „Między łóżkami” czy „Dziwna Para”.
KLATKA DLA PTAKÓW – kto widział Robina Wiliamsa i Gene Hackmana w jej filmowej wersji, przekona się, że w Polsce jest jeszcze zabawniej niż w USA!


źródło: materiały organizatora

Klatka dla ptaków ODWOŁANY