« 2016

Repertuar na październik 2017

2018 »

dzisiejsza data: 28 marzec 2024 (czwartek)

7 X 2017 sobota

7 X 2017 sobota, godzina 16:00, sala koncertowa

KLATKA DLA PTAKÓW

Organizator: Agencja Artystyczna CERTUS

KLATKA DLA PTAKÓW to komedia, której akcja zaczyna się podczas próby do przedstawienia w nocnym klubie. Grzegorz i Albin to szczęśliwa para. On jest właścicielem klubu, a on (ona) jego gwiazdą, słynną Drag Queen. Sielankę zaburza wizyta przyszłych teściów Jakuba, syna Grzegorza, zwłaszcza że teść to bardzo konserwatywny polityk. Trzeba się nieźle „nagimnastykować” aby nie zniszczyć szczęścia młodej pary i uniknąć kompromitacji.
KLATKA DLA PTAKÓW to dwie godziny wspaniałej zabawy, której gwarancją są wspaniali aktorzy w rolach, w jakich nie spodziewacie się ich Państwo zobaczyć, przekład Kuby Wecsile i Karola Klementewicza ( tłumaczy m.in. „Rodzinki.pl”), reżyseria Andrzeja Strzeleckiego oraz producent Teatr Gudejko - producent takich hitów jak: „Goło i wesoło”, „Między łóżkami” czy „Dziwna Para”.
KLATKA DLA PTAKÓW – kto widział Robina Wiliamsa i Gene Hackmana w jej filmowej wersji, przekona się, że w Polsce jest jeszcze zabawniej niż w USA!

źródło: materiały organizatora