« 2016

Repertuar na maj 2017

2018 »

dzisiejsza data: 28 marzec 2024 (czwartek)

22 V 2017 poniedziałek

22 V 2017 poniedziałek, godzina 10:45, sala koncertowa

Organizator: Teatr ARTENES

Nie ma na świecie dziecka, które nie znałoby Czerwonego Kapturka. Tomcio Paluszek to postać kultowa. Nieco mniej znane są perypetie księżniczki przebranej w oślą skórkę. Właśnie te trzy opowiadania składają się na rozśpiewany spektakl Teatru Artenes pt. „Bajki Pana Perrault”. Mistrzem ceremonii, jako się zowie, jest sam Pan Perrault, który wprowadza dziecięcą widownię w swój zaczarowany świat, pomagając jej dostrzec tkwiący w każdej historii morał. Czy należy słuchać starszych? Jak zachować się wobec obcych? Co jest ważniejsze: wygląd czy rozum? A może najważniejsze w życiu są nadzieja i miłość? Monsieur Charles, wraz ze swoimi ulubionymi postaciami, daje odpowiedzi na te pytania.