« 2012

Repertuar na marzec 2013

2014 »

dzisiejsza data: 29 marzec 2024 (piątek)

8 III 2013 piątek

Koncert na Dzień Kobiet

8 III 2013 piątek, godzina 19:00, sala koncertowa

Koncert na Dzień Kobiet

godzina 19.00

Koncert  na Dzień Kobiet

• Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Częstochowskiej
  • zespół
  • Anna Czartoryska - vocal
  • Adam Klocek - dyrygent

W programie niezapomniane piosenki Jonasza Kofty i Agnieszki Osieckiej w wykonaniu Anny Czartoryskiej.

Anna Czartoryska w 2009 ukończyła Akademię Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Od 2009 roku związana z Teatrem Współczesnym w Warszawie, gdzie debiutowała w spektaklach muzycznych "To idzie młodość" oraz "Moulin Noir". Gościnnie występuje także na Novej Scenie Teatru Muzycznego Roma, gdzie zagrała w spektaklu "Piosenka jest dobra na wszystko, czyli nieobecni mają rację" oraz w monodramie "Morfina", opartym na wspomnieniach Jeleny Bułhakowej oraz piosenkach Agnieszki Osieckiej, Marka Grechuty i Jonasza Kofty. Piosenki z "Morfiny" znalazły się na debiutanckiej płycie aktorki, wydanej w 2012 roku przez Polskie Radio.
Wystąpiła podczas Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w 2011 r. podczas koncertu poświęconego Ewie Demarczyk. Aktorka zaśpiewała piosenkę "Grande Valse Brillante".
Znana także z ekranu telewizyjnego. Wystąpiła m.in. w serialach: Dom nad rozlewiskiem, Szpilki na Giewoncie.