Filharmonia Częstochowska im. Bronisława Hubermana Filharmonia Częstochowska im. Bronisława Hubermana Filharmonia Częstochowska im. Bronisława Hubermana

« 2015

Repertuar na kwiecień 2016

2017 »

dzisiejsza data: 15 czerwiec 2024 (sobota)

12 IV 2016 wtorek

godzina 19:00

sala koncertowa

Raz Dwa Trzy

12 IV 2016 wtorek, godzina 19:00, sala koncertowa

sala koncertowa

Raz Dwa Trzy

ARCHIWUM

Raz Dwa Trzy
Koncert Jubileuszowy z okazji 25-lecia zespołuOrganizator: Impresariat Artystyczny ADRIA


Impresariat Artystyczny Adria ma zaszczyt zaprosić na koncert jubileuszowy zespołu - RAZ DWA TRZY. Legenda polskiego rocka alternatywnego, wystąpi na scenie Filharmonii Częstochowskiej już 12 kwietnia.

Zespół powstał w 1990 roku i od tego czasu ciągle koncertuje. Muzyka, którą wykonuje grupa, stanowi połączenie lirycznych tekstów i spokojnego rocka o balladowym brzmieniu. Bardzo dojrzałe, często zabawne, ale i ironiczne treści śpiewane charakterystycznym głosem lidera grupy — Adama Nowaka, świetnie komponują się z nietypowym instrumentarium, w którym można odnaleźć elementy jazzu, folku, bluesa. W 2010 roku ukazała się ich siódma płyta - "Skądokąd", która uzyskała status platynowej.

W repertuarze koncertu znajdą się największe hity i ballady kapeli z ich 25-letniego dorobku. Uhonorowaniem i podsumowaniem dotychczasowej drogi muzycznej jest ta trasa koncertowa, na której nie mogło zabraknąć Częstochowy.


źródło: materiały organizatora


Raz Dwa Trzy