Filharmonia Częstochowska im. Bronisława Hubermana Filharmonia Częstochowska im. Bronisława Hubermana Filharmonia Częstochowska im. Bronisława Hubermana

« 2014

Repertuar na październik 2015

2016 »

dzisiejsza data: 8 grudzień 2021 (środa)

18 X 2015 niedziela

godzina 16:00

sala koncertowa

Dwie połówki pomarańczy

18 X 2015 niedziela, godzina 16:00, sala koncertowa

sala koncertowa

Dwie połówki pomarańczy

ARCHIWUM
Iga Kownacka
Dwie połówki pomarańczy


Julia Kamińska / Aleksandra Szwed
Ewa Złotowska
Cynthia Kaszyńska
Cynthia Kuźniak
Jarosław Boberek


Organizator: Agencja NOVAKKAUwaga! Spektakl wyłącznie dla widzów dorosłych.

Czarna komedia romantyczna

Do jedynego hotelu w mieście, trafia świeża wdowa – Karolina, wezwana by zidentyfikować zamarłego męża – Adama, który wcześniej zginął w tajemniczych okolicznościach. W hotelu czeka na nią psycholog policyjna, Joanna, a także wiele innych niespodzianek, związanych nie tylko z jej mężem, ale i trwającym w hotelu weselem. Sytuację dodatkowo komplikuje pojawienie się młodej, bardzo atrakcyjnej dziewczyny – Alex, podającej się za córkę zmarłego.

Zaskakujące zwroty akcji, przewrotne poczucie humoru autorki, żartobliwa interpretacja reżyserska oraz prawdziwe kreacje aktorskie sprawiają, że z zapartym tchem śledzimy coraz bardziej absurdalną sytuację, gdzie nic nie jest takie, jakim się wydaje,a śmierć małżonka nie jest wcale końcem związku – wręcz odwrotnie.

A może ten spektakl, to właśnie przepis na to, co trzeba zrobić, aby przekonać się o miłości tej swojej drugiej połówki ? Dla WIELKIEJ MIŁOŚCI zrobi się … WSZYSTKO.

Widzów z Częstochowy na spektakl zaprasza Jarosław Boberek:Dwie połówki pomarańczy Dwie połówki pomarańczy Dwie połówki pomarańczy Dwie połówki pomarańczy Dwie połówki pomarańczy Dwie połówki pomarańczy