« 2014

13. MULTIMEDIA HAPPY END

MULTIMEDIA HAPPY END
13. Festiwal Filmów Optymistycznych

Gala zakończenia 13. Multimedia Happy End Festiwal Filmów Optymistycznych w Częstochowie.
Pokazy specjalne, rozstrzygnięcie konkursu, wręczenie nagród
oraz koncert zespołu Czerwie do filmu "Brzdąc" w reż. Charliego Chaplina.

Organizator: Fundacja OBRAZY BEZ GRANIC

Wstęp wolny. Obowiązują zaproszenia, które można odbierać w OKF-ie podczas trwania Festiwalu 21-24.10.2015.

Festiwal Filmów Optymistycznych MULTIMEDIA HAPPY END ma charakter otwartego konkursu o zasięgu ogólnopolskim. Jest przeglądem optymistycznej twórczości filmowej. Prezentuje filmy pogodne i pełne nadziei w życie, w ludzi i ich działanie.

Celem Festiwalu jest popularyzacja sztuki filmowej o charakterze optymistycznym, wyróżnienie filmów o wysokich walorach artystycznych, promowanie twórczości niezależnej, oraz promowanie innych obszarów kulturowych.

Nagrody regulaminowe w ramach konkursu przyznaje publiczność.