Filharmonia Częstochowska im. Bronisława Hubermana Filharmonia Częstochowska im. Bronisława Hubermana Filharmonia Częstochowska im. Bronisława Hubermana

« 2014

Repertuar na listopad 2015

2016 »

dzisiejsza data: 15 czerwiec 2024 (sobota)

15 XI 2015 niedziela

godzina 18:00

sala koncertowa

Artur Rojek Autumn Tour

15 XI 2015 niedziela, godzina 18:00, sala koncertowa

sala koncertowa

Artur Rojek Autumn Tour

ARCHIWUM
Artur Rojek
Składam się z ciągłych powtórzeń


Artur Rojek – głos, gitara akustyczna
Bartosz Dziedzic - bass, syntezator, programowanie, instrumenty perkusyjne, głos
Lesław Matecki - gitary, toy piano, autoharp
Katarzyna Piszek - fortepian, syntezator, głos
Marcin Ułanowski - perkusja, instrumenty perkusyjne
Piotr Łyszkiewicz - saksofonOrganizator: Agencja Artystyczna Art Projekt"Składam się z ciągłych powtórzeń" to solowy debiut Artura Rojka. Wokalista znany jest przede wszystkim z dwudziestoletniej współpracy z zespołem Myslowitz oraz z projektu muzycznego Lenny Valentino, mającego na swoim koncie świetnie odebraną, studyjną płytę długogrającą "Uwaga! Jedzie tramwaj". Artur Rojek to również pomysłodawca i dyrektor artystyczny jednego z najważniejszych wydarzeń muzycznych w Polsce - OFF Festival.

Na krążku "Składam się z ciągłych powtórzeń" znajdziemy materiał będący wypadkową szerokich fascynacji muzycznych artysty. Usłyszymy tu zarówno electro-pop, folk, jak i gitarowe rock'n'rollowe granie.

"Składam się z ciągłych powtórzeń" z bardzo osobistymi tekstami Artura Rojka to zdecydowanie jedna z najciekawszych i najważniejszych polskich płyt 2014 roku.

Takie utwory jak: „Syreny”, czy „Beksa” nie schodziły z pierwszych miejsc list przebojów (m.in.: Radiowej Trójki, gdzie utwór „Syreny” zostały zwycięzcą Listy Przebojów w całym 2014 r., a „Beksa” znalazła się na 6 miejscu).

W 2014 r. utwór „Beksa” zdobył Grand Prix na Festiwalu Polskich Wideoklipów Yach Film, a Artur Rojek został laureatem Europejskiej Nagrody Muzycznej MTV dla najlepszego polskiego wykonawcy. Dodatkowo album „Składam się z ciągłych powtórzeń” otrzymał Różę Gali w kategorii Muzyka.

W tym roku, w maju Artysta uhonorowany został Kryształowym Zwierciadłem, najlepszym Wykonawcą TVP Kultura - Nagroda Gwarancja Kultury oraz Fryderykiem za Album Roku.
Po wiosennym sukcesie klubowej trasy nadszedł czas na cykl ekskluzywnych, specjalnych koncertów w salach teatralnych i filharmoniach. I właśnie na jeden z takich koncertów zapraszamy tych Państwa, którzy chcą posłuchać wyjątkowych dźwięków, muzyki na najwyższym poziomie i przeżyć wyjątkowe chwile.