« 2013

Repertuar na grudzień 2014

2015 »

dzisiejsza data: 29 marzec 2024 (piątek)

14 XII 2014 niedziela

14 XII 2014 niedziela, godzina 16:00, sala koncertowa

Teatr Syrena
Ludwig Starski

reż. Wojciech Kościelniak

Piotr Polk
Hanna Śleszyńska
Anna Terpiłowska
Marta Walesiak

oraz balet

Organizator: Agencja Artystyczna CERTUS Krystyna Pietrzak

Dwudziestolecie międzywojenne. Warszawa. Teatrzyk rewiowy „Czerwony Młyn” przeżywa finansowy i artystyczny kryzys. Na widowni pustki, a właściciel nie ma już pieniędzy na pensje dla pracowników. Kiedy komornik wręcza dyrektorowi nakaz zajęcia majątku teatralnego, niespodziewanie pojawia się elegancki dżentelmen, inżynier Fred Kampinos i proponuje swoją pomoc. Bardziej od tego, co dzieje się na scenie, interesuje go jednak tancereczka Anita i sąsiadujący z teatrem bank...
"Hallo Szpicbródka", film Janusza Rzeszewskiego i Mieczysława Jahody, to jeden z największych przebojów w historii polskiego kina. Wojciech Kościelniak, mistrz polskiego teatru muzycznego, przygotował wierne pierwowzorowi, a zarazem nowoczesne przedstawienie z dynamiczną akcją, melodyjnymi piosenkami i błyskotliwymi dialogami. Musical szybko stał się jednym z ulubionych tytułów warszawskiej publiczności. Zebrał również znakomite recenzje.

Hallo Szpicbródka Hallo Szpicbródka Hallo Szpicbródka