Filharmonia Częstochowska im. Bronisława Hubermana Filharmonia Częstochowska im. Bronisława Hubermana Filharmonia Częstochowska im. Bronisława Hubermana

« 2013

Repertuar na październik 2014

2015 »

dzisiejsza data: 7 kwiecień 2020 (wtorek)

25 X 2014 sobota

godzina 19:00

sala koncertowa

Anita Lipnicka - koncert ODWOŁANY

25 X 2014 sobota, godzina 19:00, sala koncertowa

sala koncertowa

Anita Lipnicka - koncert ODWOŁANY

ARCHIWUM

Organizator koncertu Anity Lipnickiej 25 października 2014 MAESTROVIP poinformował, że koncert został odwołany.


Kasa Filharmonii przyjmuje zwroty biletów tylko i wyłącznie zakupionych w Kasie Filharmonii.
W sprawie zwrotu biletów zakupionych w innych miejscach należy kontaktować się bezpośrednio z miejscem zakupu biletów.
Anita Lipnicka
"Vena Amoris"


Piotr Winnicki – gitary
Wojciech Gumiński – kontrabas, gitara basowa
Piotr Ruszkowski – instrumenty strunowe
Romuald Kunikowski – klawisze
Krzysztof Poliński - perkusja

Organizator: MAESTROVIP


W październiku 2013 ukazała się nowa płyta Anity Lipnickiej „Vena Amoris”. Materiał został zarejestrowany w Londynie pod czujnym okiem realizatora dźwięku Grega Freemana (Mumford And Sons, Grandaddy, Goldfrapp), którego artystka zaprosiła do współpracy nad produkcją płyty. Całość zmiksował Stuart Bruce (Bob Marley, Yes, Van Morison, David Sylvian, Cate Bush i inni). Na album składa się 12 klimatycznych utworów, nagranych na żywo, utrzymanych w nurcie alternatywnego pop'u zabarwianego wpływami stylu „Americana”.
„Chciałam nagrać coś, co nie będzie przypominało żadnych moich wcześniejszych dokonań, ani kojarzyło się z niczym co można usłyszeć na naszym rodzimym rynku muzycznym” zdradza Anita. „Postawiłam na niekonwencjonalny zestaw kolorów i vintage'owe brzmienia, instrumenty takie jak pedal steel, banjo, wibrafon czy Wurlitzer”. Pierwszy od trzynastu lat autorski krążek artystki nagrany w języku polskim, ukazał się już na rynku!

Nowy album ukaże się nakładem Mystic Production. Michał Wardzała, szef firmy, komentuje: Współpraca z Anitą to dla nas zaszczyt i wielka radość. Choć to dopiero kilkumiesięczna znajomość, mam mocne poczucie, że tak pod względem artystycznym, jak i personalnym, jest to artystka, która idealnie wpisuje się w filozofię Mystic Production. Pasja, szczerość, dobra energia i wielki talent to cechy, którymi Anita emanuje. Miałem przyjemność odwiedzić studio Fishermarket i usłyszeć część utworów z nowej płyty i tak jako fan, jak i wydawca, chcę powiedzieć szczerze kocham te dźwięki i przebieram nogami w oczekiwaniu na efekt końcowy i koncerty.

Nie jest tajemnicą, że nowe wydawnictwo ma ambicje by powtórzyć sukces „Hard Land"of Wonder” – ostatniego krążka Artystki z listopada 2009" roku.