« 2013

Reżyseria: Piotr Nowak

Obsada: Damięcki, Piela, Zieliński, Borkowski, Nowak

Organizator: TRANSYLWANIA

Dobry Wieczór Kawalerski - to świetna komedia w gwiazdorskiej obsadzie, w której oprócz dobrej zabawy, jest także miejsce na poszukiwanie odpowiedzi na pytania o sens i znaczenie miłości i przyjaźni.

Akcja sztuki dzieje się podczas wieczoru kawalerskiego Młodego w grupie jego najbliższych przyjaciół. Nagle pojawia się Miki, ale czy o taki striptiz chodziło?...

Postaci wymieniają poglądy na temat relacji damsko-męskich, które stają się zadziwiająco prawdziwe i coraz trafniejsze im bardziej otwarci stają się nasi bohaterowie podczas tego zakrapianego alkoholem wieczoru.

A na koniec zaskoczenie - pomysł, za który otrzymaliśmy nagrodę na Festiwalu Komedii w Siedlcach!

Premiera spektaklu odbyła się 5 lutego 2012 r. w Teatrze Palladium w Warszawie. Od tego czasu spektakl wielokrotnie gościł na scenach całego kraju i nadal cieszy się niesłabnącą popularnością. Jest nierzadko oklaskiwany brawami na stojąco, przy salach pełnych widowni.