Filharmonia Częstochowska im. Bronisława Hubermana Filharmonia Częstochowska im. Bronisława Hubermana Filharmonia Częstochowska im. Bronisława Hubermana

« 2023

Repertuar na kwiecień 2024

2025 »

6 IV 2024 sobota

godzina 16:00

sala koncertowa

KARUZELA GNA - największe polskie przeboje

6 IV 2024 sobota, godzina 16:00, sala koncertowa

sala koncertowa

KARUZELA GNA - największe polskie przeboje

ARCHIWUM

organizator: Music Everywhere Sp. z o.o.

Koncert KARUZELA GNA to spektakularne wydarzenie, które zawiruje Waszym życiem. Usłyszycie zupełnie nowe aranżacje największych polskich przebojów. Nie zabraknie znanych wszystkim utworów, takich jak: "Biała Armia", "Zacznij od Bacha", "Cichosza", "Nie pytaj o Polskę" czy "Ludzkie gadanie".

PRZEŻYJ NIESAMOWITE CHWILE
https://www.youtube.com/watch?v=Ptg_KbYbbcM

JEDYNY TAKI KONCERT W POLSCE Kilkudziesięciu artystów na scenie, wyjątkowe brzmienie chóru Music Everywhere, goście specjalni: Kuba Jurzyk i Paulinę Grochowską, band, wizualizacje... To równanie może mieć tylko jeden, fenomenalny wynik - ponad półtorej godziny niezapomnianych wrażeń. Czegoś takiego jeszcze nie słyszeliście!

To prawdziwa uczta muzyczna dla fanów miksowania różnych stylów: pop, rock, jazz i muzyki współczesnej. Zanurzcie się w świecie niezwykłych dźwięków i poznajcie nowe oblicze znanych piosenek: "Jesteś lekiem na całe zło", "Byłaś serca biciem", "Jest taki samotny dom", "Czas nas uczy pogody" i wielu innych. Tego wydarzenia po prostu nie można przegapić!

MUSIC EVERYWHERE Zapraszani do współpracy z czołowymi polskimi artystami podczas ogólnopolskich tras koncertowych. Stawali na scenie u boku Steczkowskiej, Kayah, Rodowicz, Piasecznego, Cugowskiego, Wyszkoni, Moś, Herbuta, Mlynkovej, Cerekwickiej i wielu innych. Uczestniczą w realizacji największych projektów telewizyjnych i radiowych. Koncertują w kraju i zagranicą, posiadając ponad 50 nagród z międzynarodowych i ogólnopolskich festiwali. Od lat wierni swojemu stylowi, łączą klasykę z nowoczesnością. Na scenie są jedną wibracją, a schodząc z niej powtarzają, że "muzyka to dopiero początek". Wierzą, że to, co najważniejsze, kryje się gdzieś pomiędzy dźwiękami. Uwielbiają rozrywkę - w muzyce i w życiu. Stworzyli niezapomniany show, podczas którego zapewniają, że "czas ich uczy pogody". Obiecują też, że po wyjściu z koncertu jeszcze długo będziemy słyszeć "w głośnikach wciąż muzyka gra". Jak im nie wierzyć?

Wsiadajcie do muzycznej karuzeli i dajcie się porwać największym polskim przebojom muzyki rozrywkowej!

KUP BILET https://bilety.musiceverywhere.pl/program/karuzela-gna-najwieksze-polskie-przeboje-9270źródło: materiały organizatora