Filharmonia Częstochowska im. Bronisława Hubermana Filharmonia Częstochowska im. Bronisława Hubermana Filharmonia Częstochowska im. Bronisława Hubermana

« 2023

Repertuar na kwiecień 2024

2025 »

26 IV 2024 piątek

godzina 19:00

sala koncertowa

Boeing Boeing

26 IV 2024 piątek, godzina 19:00, sala koncertowa

sala koncertowa

Boeing Boeing

KUP BILET »

Organizator: Adria Art„Boeing Boeing” to komediowy hit teatralny w gwiazdorskiej obsadzie, który od lat przyciąga tysiące widzów. W 1991 roku sztuka została wpisana do Księgi rekordów Guinnessa jako najczęściej wystawiany spektakl w historii.


Sztuka opowiada historię Maksa, któremu wydaje się, że wie, jak korzystać ze wszystkich zalet poligamii, unikając jednocześnie jej wad.

Za pomocą międzynarodowego rozkładu lotów bohater utrzymuje relacje z trzema narzeczonymi naraz. W jaki sposób? Otóż każda z nich jest stewardessą w innej linii lotniczej. Pewnego dnia los płata Maksowi figla. Minimalne zmiany w rozkładach lotów sprawiają, że wszystkie narzeczone zjawiają się u bohatera niemal w tym samym momencie.

Jak bohater z tego wybrnie? Czy pomoże mu niestroniąca od sarkastycznych uwag służąca Nadia? Jakie miejsce w tej całej historii obierze przyjaciel Maksa z dzieciństwa – Paweł?

"Boeing Boeing" – zwariowana komedia sytuacyjna

Sztuka autorstwa Marca Camolettiego zawiera wszystkie składniki dobrej farsy. To lot, który nie powoduje turbulencji, a jedynie mnóstwo śmiechu. Dodatkowo dobry humor gwarantuje wspaniały przekład tekstu, którego dokonał twórca dialogów w polskiej wersji filmu animowanego „Shrek” – Bartosz Wierzbięta.

OBSADA:
Elżbieta Jarosik
Karolina Chapko
Anna Jarosik
Adriana Kalska
Mikołaj Roznerski
Michał Meyer / Bogusław Kudłek

AUTOR: Marc Camoletti

PRZEKŁAD: Bartosz Wierzbięta

REŻYSER: Marcel Wiercichowski

źródło: materiały organizatora

Zobacz co jeszcze gramy w podobnym terminie>

26 IV 2024, godz. 19:00

Koncert przy świecach

SZCZEGÓŁY » KUP BILET »

27 IV 2024, godz. 17:00

TRE VOCI - My Way

SZCZEGÓŁY » KUP BILET »

27 IV 2024, godz. 20:00

TRE VOCI - My Way

SZCZEGÓŁY » KUP BILET »

28 IV 2024, godz. 19:00

Kaśka Sochacka

SZCZEGÓŁY »

9 V 2024, godz. 9:30

FEEL harmony - koncert szkolny

SZCZEGÓŁY »