Filharmonia Częstochowska im. Bronisława Hubermana Filharmonia Częstochowska im. Bronisława Hubermana Filharmonia Częstochowska im. Bronisława Hubermana

« 2022

Repertuar na sierpień 2023

2024 »

dzisiejsza data: 16 lipiec 2024 (wtorek)

22 VIII 2023 wtorek

godzina 17:00

sala koncertowa

HRABI - Gdy powiesz: TAK

22 VIII 2023 wtorek, godzina 17:00, sala koncertowa

sala koncertowa

HRABI - Gdy powiesz: TAK

ARCHIWUM

organizator: Adria Art.


Kabaret Hrabi zaprasza na swój program „Gdy powiesz: TAK”, który w zabawny i inteligentny sposób podejmuje temat małżeństwa. Przygotujcie się na wieczór pełen humoru i optymizmu. Na takim weselu warto być!

W programie „Gdy powiesz: TAK” Kabaret Hrabi opowiada o dobrej i złej stronie małżeństwa, ale wychodzi z jednoznacznym wnioskiem – warto się żenić. Usłyszymy, dlaczego „nie” – poprzez perspektywę potarganego i rozwleczonego na Twojej kanapie faceta – oraz wieczne narzekania i zajęcie łazienki przez żonę. Usłyszmy, dlaczego „tak” – przez wspomnienie wiecznej miłości, ciepłego łóżka i jajecznicy na pomidorach. Hrabi zajmuje stanowcze stanowisko. Ślub – TAK. 

Tegoroczna sierpniowo-wrześniowa trasa tego programu jest ostatnią szansą, aby zobaczyć go na żywo. Pożegnanie z tytułem, połączone z rejestracją telewizyjną, nastąpi 26 września 2023 roku w Klubie Stodoła w Warszawie.

Sprawdź, kiedy i gdzie wystąpi Kabaret Hrabi, i zarezerwuj bilety online.

Wykonawcy:
Joanna Kołaczkowska
Dariusz Kamys
Tomasz Majer
Łukasz Pietsch
zespół weselny Bon Ton (Waldemar Franczyk, Karol Pietsch, Grzegorz Piotrowski, Bartek Pietsch, Paweł Pietsch)

źródło: materiały organizatora