« 2013

Repertuar na styczeń 2014

2015 »

dzisiejsza data: 19 marzec 2024 (wtorek)

12 I 2014 niedziela

12 I 2014 niedziela, godzina 11:00, sala koncertowa

Das Kleine Wien Trio

- Krzysztof Kokoszewski - skrzypce
- Jacek Obstarczyk - fortepian
- Jacek Stolarczyk - skrzypce

Drodzy Sympatycy FILHARMONII malucha®, Kochani Rodzice maluchów, niemowlaków i dzieci w brzuszkach, do wykonania koncertu zaprosiliśmy tym razem zespół Das Kleine Wien Trio. Jest to zespół kameralny złożony z trzech wybitnych instrumentalistów. Wspólne muzykowanie rozpoczęli w 2001 roku. Wówczas byli uczniami Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej im. St. Moniuszki w Bielsku - Białej. Od samego początku łączyła ich przyjaźń, podobne zainteresowania oraz wspólna pasja - muzyka. Dzięki ogromnej kreatywności oraz wspaniałym umiejętnościom warsztatowym każdego z muzyków, w niedługim czasie odnaleźli swój własny język muzyczny, który stał się podłożem dla zupełnie nowej formy sztuki. Jest ona połączeniem różnych gatunków muzycznych z elementami teatru muzycznego. Oprócz gry na najwyższym poziomie, zespół ten prezentuje wspaniałe umiejętności wokalne, aktorskie oraz kabaretowe.