« 2022

Repertuar na styczeń 2023

2024 »

dzisiejsza data: 6 maj 2024 (poniedziałek)

20 I 2023 piątek

Szalone nożyczki

20 I 2023 piątek, godzina 20:15, sala koncertowa

Szalone nożyczki

organizator: Adria Art

Zapraszamy na kultowy spektakl Szalone Nożyczki! Szalone nożyczki bilety na spektakle już w sprzedaży. Szalone Nożyczki fabuła Kultowy i uwielbiany scenariusz Szalonych nożyczek cieszy się powodzeniem w najlepszych teatrach świata już od ponad 50-ciu lat! Energiczny i przebojowy fryzjer prowadzi salon w lokalu wynajęty od Pani Izabeli. Kiedy artysta fryzur zajmuje się plejadą barwnych charakterów, dochodzi do skandalu - właścicielka lokalu umiera! Detektywi mają nie lada wyzwanie, by rozwiązać kryminalną zagadkę... Kto zabił?! Wszyscy obecni w salonie mieli motyw, jednak nikt nie przyznaje się do zbrodni. Wtedy do akcji wkracza widz! Jaki będzie finał? Wszystko pozostaje w rękach publiczności. Ten spektakl nigdy nie kończy się tak samo! Jest magnetyczny, elektryzujący i budzący podziw publiki całego świata!

Szalone Nożyczki obsada i twórcy

Obsada: Lesław Żurek / Krzysztof Ibisz / Maciej Wilewski