Filharmonia Częstochowska im. Bronisława Hubermana Filharmonia Częstochowska im. Bronisława Hubermana Filharmonia Częstochowska im. Bronisława Hubermana

« 2021

Repertuar na październik 2022

2023 »

dzisiejsza data: 16 lipiec 2024 (wtorek)

5 X 2022 środa

godzina 19:00

sala koncertowa

Jezioro łabędzie PRZENIESIONY

5 X 2022 środa, godzina 19:00, sala koncertowa

sala koncertowa

Jezioro łabędzie PRZENIESIONY

ARCHIWUM

Organizator baletu "Jezioro łabędzie" agencja PROMUSICA poinformował, że spektakl jest przeniesiony na 20 lutego 2023
Bilety zachowują swoją ważność. W razie konieczności zwrotu biletów Kasa Filharmonii przyjmuje zwroty tylko i wyłącznie biletów zakupionych w Kasie Filharmonii. W pozostałych przypadkach prosimy o kontakt bezpośrednio z miejscem zakupu biletu.


Wiadomość od organizatora:

Szanowni Państwo,

w związku z trwającą wojną w Ukrainie oraz narastającymi problemami związanymi z przyjazdem grupy baletowej Royal Ukrainian Ballet z Charkowa, która obecnie działa na uchodźstwie, a także ogólnopolskim bojkotem kultury rosyjskiej jesteśmy zmuszeni do przeniesienia spektaklu Jezioro łabędzie z 5 października br. na 20 lutego 2023 r.

Planowana trasa miała być formą realnej pomocy dla zespołu, z którym nasza Agencja współpracuje już niemal 10 lat. W wyniku wybuchu wojny członkowie zespołu zmuszeni zostali do opuszczenia swojego rodzinnego miasta i obecnie rozproszeni są w różnych krajach Europy, gdzie w większości pozostają pod opieką lokalnych organizacji pomagających mieszkańcom Ukrainy na uchodźstwie. Pomoc wiąże się z koniecznością spełniania określonych warunków, a każde opuszczenie miejsca pobytu z formalnościami, które są różne dla różnych krajów. Artyści znaleźli się w bardzo trudnej sytuacji i bardzo potrzebują powrotu do swojego zawodu, do baletu, który pokochali. Ze swojej strony możemy Państwa zapewnić, że dołożymy wszelkich starań, aby trasa się odbyła.

 

Jeszcze raz przepraszamy za tę sytuację i liczymy na Państwa wyrozumiałość.

 

Zakupione bilety na spektakl baletowy z 5.10.22r. zachowują swoją ważność i obowiązują na nowy termin 20.02.23 r.

Jeśli jednak zdecydują się Państwo na zwrot zakupionych wcześniej biletów prosimy o kontakt z bileteriami, w których dokonano ich zakupu. W razie jakichkolwiek problemów służymy pomocą: drogą elektroniczną promusica@promusica.pl lub telefonicznie pod numerem 71 337 32 08.