« 2021

Repertuar na styczeń 2022

2023 »

dzisiejsza data: 29 marzec 2024 (piątek)

6 I 2022 czwartek

godzina 15:30 19:00

Kiedy kota nie ma

6 I 2022 czwartek, godzina 15:30 19:00, sala koncertowa

Kiedy kota nie ma

organizator: Impresariat Teatralny M-BART

"Kiedy kota nie ma..." - to myszy harcują.... Ale zawsze istnieje szansa, że pojawi się w najmniej oczekiwanym momencie! A wtedy bieg komicznych wydarzeń w tej znakomitej brytyjskiej komedii sytuacyjnej, może nabrać zawrotnego tempa, a rozbawienie Widzów całkowicie wymknąć się spod kontroli. Podróż poślubna do Saint Tropez? Tak! Ale w dwudziestą rocznicę ślubu??? Jak poradzą sobie z wzajemnymi uszczypliwościami dwa zabawne angielskie małżeństwa z 20-letnim stażem? Jak rozbudzić dziką namiętność w mężu fajtłapie? Jak zaimponować zmanierowanej zamożnej siostrze i nie zabić jej wędzonym łososiem ? Czy szczotka sedesowa z wizerunkiem pary królewskiej może pomóc w samobójstwie pięknej 20-latce? Odpowiedzi na te pytania mogą być abstrakcyjnie zaskakujące! A jedyna przewidywalna rzecz tego styczniowego wieczoru, to ponad 2 godziny dobrego dowcipu, humoru i śmiechu do łez! „Rewelacyjna gra aktorska Kasi Skrzyneckiej i Jacka Lenartowicza – a Wojciech Wysocki nie ustępuje im na krok…”

Obsada: Katarzyna Skrzynecka, Viola Arlak, Wojciech Wysocki, Jacek Lenartowicz, Zofia Zborowska, Maria Berełkowska, Aleksandra Grzelak

źródło: materiały organizatora