« 2013

Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Częstochowskiej
Piotr Polk - vocal
Tomasz Filipczak – dyrygent

Z okazji Dnia Kobiet i mającego miejsce dwa dni później Dnia Mężczyzny jak co roku zapraszamy na KONCERT NIE TYLKO DLA PAŃ.

Z Orkiestrą Symfoniczną Filharmonii Częstochowskiej pod dyrekcją Tomasza Filipczaka wystąpi PIOTR POLK z Zespołem.

Piotr Polk to znakomity aktor teatralny, filmowy i telewizyjny oraz utalentowany wokalista. Piosenką zajmuje się niemal od początku swojej kariery. Znany publiczności z takich aktorskich dokonań, jak role w produkcjach telewizyjnych: Samo życie, Oficer, Lekarze i niezwykle popularnym serialu Ojciec Mateusz. Z sukcesem zaistniał w drugiej edycji muzycznego show telewizji Polsat Jak oni śpiewają, a potem nagrał dwie płyty: Polk in Love oraz Mój film.

Na koncertach Piotr Polk uwodzi lekkością, pełną klasy swobodą oraz ciepłym i zmysłowym głosem. Jego wokal jednocześnie jest męski i poruszający jak historie, o których opowiada w piosenkach. Wykorzystując swoje aktorskie doświadczenie zabawia publiczność licznymi anegdotami i opowiastkami.