Filharmonia Częstochowska im. Bronisława Hubermana Filharmonia Częstochowska im. Bronisława Hubermana Filharmonia Częstochowska im. Bronisława Hubermana

« 2020

Repertuar na czerwiec 2021

2022 »

dzisiejsza data: 25 lipiec 2021 (niedziela)

28 VI 2021 poniedziałek

godzina 20:30

sala koncertowa

Mrozu – Aura Tour

28 VI 2021 poniedziałek, godzina 20:30, sala koncertowa

sala koncertowa

Mrozu – Aura Tour

ARCHIWUM

Kto był, ten wie, że koncerty Mroza to potężna dawka pozytywnej energii. Kto jeszcze nie miał okazji, teraz może się o tym przekonać!

Mrozu to producent muzyczny, kompozytor, autor tekstów, który łączy blues, soul i rock and roll. To jeden z ciekawszych głosów polskiej sceny muzycznej, czego dowód daje na energetycznych koncertach ze swoim rasowo brzmiącym zespołem. Na scenie daje z siebie wszystko, a pozytywną energią potrafi zarazić całą publiczność. Jest zdobywcą wielu muzycznych nagród, szturmem podbił listy przebojów, a numery „Jak nie my, to kto” czy „Nic do stracenia” śpiewa cała Polska.

Trzeci album artysty, pt. „Rollercoaster”, uzyskał status platynowej płyty. „Zew”, nominowany do Fryderyków w kategorii alternatywa, pokrył się złotem i zyskał uznanie zarówno wśród fanów, jak i krytyków muzycznych. Jego hity są nieustannie grane w największych polskich stacjach radiowych.

W 2021 robi napad na kolejne sale koncertowe! Do zobaczenia i usłyszenia!

źródło: materiały organizatora


Szanowni Państwo, koncert "Mrozu - Aura Tour" odbędzie się w dniu 10.04.2021. Z widzami, którzy zakupili miejsca przez Internet kontaktujemy się przez odpowiednich dystrybutorów biletów, w celu wybrania nowych miejsc (zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym). Widzowie, którzy dokonali zakupu w kasie Filharmonii zachowują swoje bilety i miejsca, nie muszą wymieniać ich na nowe. Uruchomiliśmy również drugą godzinę wydarzenia - 16:30. 

Organizator Adria Art

Obowiązują szczególne warunki uczestnictwa w ofercie Filharmonii - pomiar temperatury, wypełnienie oświadczenia, dezynfekcja rąk oraz obowiązek zasłaniania ust i nosa przez cały czas trwania koncertu. Udostępnione jest 50% miejsc na widowni.