Filharmonia Częstochowska im. Bronisława Hubermana Filharmonia Częstochowska im. Bronisława Hubermana Filharmonia Częstochowska im. Bronisława Hubermana

« 2019

Repertuar na grudzień 2020

2021 »

dzisiejsza data: 25 lipiec 2021 (niedziela)

17 XII 2020 czwartek

godzina 19:00

kanał YouTube

W ten świąteczny czas ON-LINE

17 XII 2020 czwartek, godzina 19:00, kanał YouTube

kanał YouTube

W ten świąteczny czas ON-LINE

ARCHIWUM

Emisja on-line na kanale YouTube Filharmonii

Czwartkowy Wieczór z Chórem Filharmonii Częstochowskiej Collegium Cantorum


Chór Filharmonii Częstochowskiej Collegium Cantorum
Janusz Siadlak - dyrygent, prowadzenie

Kolędy i śpiewy bożonarodzeniowe z całego świata. 


Święta Bożego Narodzenia to czas miłości i wspólnego przeżywania radości. Tak jest u nas, ale i na całym świecie, gdzie każdy znajduje choć chwilę by spotkać się ze swoimi bliskimi i życzyć wszystkiego co najlepsze. To czas kiedy pamiętamy o słabszych i kiedy pochylamy się nad losem innych chcąc pomagać i szerzyć dobro. To piękny czas, który najlepiej celebruje się przy dźwiękach równie pięknej muzyki.  

Chór Filharmonii Collegium Cantorum  pod dyrekcją Janusza Siadlaka przygotował dla Państwa specjalny świąteczny program pieśni i kolęd bożonarodzeniowych z całego świata. Podczas koncertu przeniesiemy się bowiem na moment do rozgrzanej Argentyny, poczujemy klimat amerykańskich, rozświetlonych lampkami, śnieżnych świąt w uwielbianych piosenkach, które niegdyś wykonywał Frank Sinatra, a dziś znamy z repertuaru wielu gwiazd choćby takich jak Michael Bublé. Podczas koncertu „W ten Świąteczny czas”Chór Filharmonii Częstochowskiej Collegium Cantorum i Janusz Siadlak zabiorą Państwa również w podróż po naszej rodzimej ziemi prezentując kolędy, które wszyscy znamy, ale również i takie, które popularne są w konkretnych regionach Polski.

Usiądźmy przed telewizorami, komputerami, a nawet smartfonami i wspólnie poczujmy klimat Świąt – i choć w tym roku trudniej, uśmiechnijmy się, zaśpiewajmy razem, bo Bóg się rodzi, a kolęda rozpala serca w tę Świętą Noc.


Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19

W ten świąteczny czas ON-LINE W ten świąteczny czas ON-LINE W ten świąteczny czas ON-LINE W ten świąteczny czas ON-LINE W ten świąteczny czas ON-LINE W ten świąteczny czas ON-LINE W ten świąteczny czas ON-LINE W ten świąteczny czas ON-LINE W ten świąteczny czas ON-LINE W ten świąteczny czas ON-LINE W ten świąteczny czas ON-LINE W ten świąteczny czas ON-LINE W ten świąteczny czas ON-LINE W ten świąteczny czas ON-LINE W ten świąteczny czas ON-LINE W ten świąteczny czas ON-LINE W ten świąteczny czas ON-LINE W ten świąteczny czas ON-LINE W ten świąteczny czas ON-LINE W ten świąteczny czas ON-LINE W ten świąteczny czas ON-LINE W ten świąteczny czas ON-LINE W ten świąteczny czas ON-LINE W ten świąteczny czas ON-LINE W ten świąteczny czas ON-LINE W ten świąteczny czas ON-LINE W ten świąteczny czas ON-LINE W ten świąteczny czas ON-LINE W ten świąteczny czas ON-LINE W ten świąteczny czas ON-LINE W ten świąteczny czas ON-LINE W ten świąteczny czas ON-LINE W ten świąteczny czas ON-LINE W ten świąteczny czas ON-LINE W ten świąteczny czas ON-LINE W ten świąteczny czas ON-LINE W ten świąteczny czas ON-LINE W ten świąteczny czas ON-LINE W ten świąteczny czas ON-LINE W ten świąteczny czas ON-LINE W ten świąteczny czas ON-LINE W ten świąteczny czas ON-LINE W ten świąteczny czas ON-LINE