« 2019

Dziwna para - PRZENIESIONY

12 XII 2020 sobota, godzina 15:30, sala koncertowa

Dziwna para - PRZENIESIONY

Spektakl przeniesiony na 27 września 2021 roku.

Bilety zachowują swoją ważność. Kasa Filharmonii przyjmuje wyłącznie zwroty biletów zakupionych w Kasie Filharmonii. W sprawie zwrotu biletów zakupionych w innych miejscach (portale biletowe itp.) należy kontaktować się z miejscem zakupu lub bezpośrednio z organiztorem imprezy.

Artur Barciś
Cezary Żak
Katarzyna Żak
Viola Arlak
Witold Wieliński
Wojciech Wysocki
Piotr Skarga

Bilety w cenie od 50 do 120 zł do nabycia w siedzibie Agencji Certus - ul. Dąbrowskiego 36/4, pod numerami telefonów: 732932729 i 34 360 60 67
oraz w kasie Filharmonii 34 3244230 oraz 795451438 i na portalu KupBilecik.pl BILETY ON LINE - KUPBILECIK.PL

organizator: Agencja CERTUS

Cieniący sobie uroki życia dziennikarz sportowy, racjonalista i bałaganiarz Oskar Madison, korzystał z uciech tak mocno, że musiał rozstać się z żoną. Ma dzięki temu więcej czasu na swoje różnorakie zainteresowania, między innymi na cotygodniowe partie pokera z przyjaciółmi. Wśród nich jest zdeklarowany domator, pedant, czyścioch, hipochondryk i histeryk, Feliks Ungar. W trakcie pewnego pokerowego wieczoru okazuje się, że małżeństwo Feliksa także rozpadło się… Oskar martwi się, żeby Feliks nie popełnił jakiegoś głupstwa. Proponuje Feliksowi, żeby się do niego wprowadził. Dwa diametralnie różne charaktery znajdą się pod jednym dachem- przyjaźń zostanie wystawiona na ciężką próbę… Błyskotliwą komedię Neila Simona, znakomitego amerykańskiego komediopisarza („Więzień Drugiej Ulicy”, „Drugi rozdział”, „Słoneczni chłopcy”, „Promises, promises”, „Słodka Charity”) rozsławiła wersja filmowa ze słynnym duetem Jack Lemmon i Walter Mathau w rolach tytułowych. W najnowszej realizacji zobaczymy parę niezwykle lubianych i cenionych aktorów: Cezarego Żaka i Artura Barcisia.

źródło: materiały organizatora