Filharmonia Częstochowska im. Bronisława Hubermana Filharmonia Częstochowska im. Bronisława Hubermana Filharmonia Częstochowska im. Bronisława Hubermana

« 2019

Repertuar na październik 2020

2021 »

25 X 2020 niedziela

godzina 20:00

sala koncertowa

Mrozu - PRZENIESIONY

25 X 2020 niedziela, godzina 20:00, sala koncertowa

sala koncertowa

Mrozu - PRZENIESIONY

ARCHIWUM

Komuniakt organiztora koncertu:

Drodzy Widzowie
niestety, w związku z wprowadzeniem żółtej strefy w całym kraju i naniesionymi przez rząd obostrzeniami organizacja wydarzeń kulturalnych stała się niemożliwa. Koncert „Mrozu - Aura Tour” zaplanowany na 25.10.2020 nie odbędzie się w planowanym terminie. O nowej dacie poinformujemy najszybciej, jak to możliwe. Zostańcie z nami i trzymajcie bilet. Dziękujemy za wyrozumiałość w tej nadzwyczajnej sytuacji.

Agencja ADRIA ART


Koncert przeniesiony z 21 kwietnia 2020.

Bilety zachowują swoją ważność. 

oragnizator: Agencja ADRIA ART


Kto był ten wie jak Aura rezonowała jesienią - pora na jej kontynuację! Aura Tour 2020 w kolejnych miastach! Mrozu to producent muzyczny, kompozytor, autor tekstów, który łączy blues, soul i rock’and’roll. To jeden z ciekawszych głosów polskiej sceny muzycznej, czego dowód daje na energetycznych koncertach ze swoim rasowo brzmiącym zespołem. Jest zdobywcą wielu muzycznych nagród, szturmem podbił listy przebojów, a numery "Jak nie my to kto", czy „Nic do stracenia” śpiewa cała Polska. Trzeci album artysty pt. "Rollercoaster" uzyskał status platynowej płyty. „ZEW”, nominowany do Fryderyków w kategorii alternatywa, pokrył się złotem i zyskał uznanie zarówno wśród fanów jak i krytyków muzycznych. W zeszłym roku single „Napad” i „Aura” zagościły na stałe na notowaniach wielu stacji radiowych.
W 2020 robimy napad na kolejne sale koncertowe! Do zobaczenia i usłyszenia!

Bilety do nabycia w Kasie Filharmonii

źródło: materiały organizatora