« 2020

Repertuar na kwiecień 2021

2022 »

dzisiejsza data: 28 marzec 2024 (czwartek)

25 IV 2021 niedziela

Kolacja dla głupca - PRZENIESIONY

25 IV 2021 niedziela, godzina 19:30, sala koncertowa

Kolacja dla głupca - PRZENIESIONY

Spektakl przeniesiony na 16 stycznia 2022, godz. 19:00
Bilety zachowują ważność.

Francis Veber

Cezary Żak
Bartłomiej Topa
Małgorzata Pieczyńska
Agnieszka Więdłocha
Witold Dębicki
Michał Zieliński

reżyseria: Cezary Żak
tłumaczenie: Barbara Grzegorzewska
scenografia: Marcelina Początek-Kunikowska
kostiumy: Krzysztof Łoszewski
muzyka: ZAZ
plakat: Grzybowska & Maślanka

Organizator: Agencja CERTUS

KOLACJA DLA GŁUPCA – tytułowa „kolacja dla głupca” ma być jedną z wielu, które we wtorkowe wieczory Pierre Brochant, bogaty wydawca i człowiek sukcesu, urządza ze swoimi wpływowymi przyjaciółmi. Na każdą zapraszają wyjątkowych nieudaczników, będących nieświadomymi niczego obiektami kpin i uczestnikami konkursu na największego frajera.

Jak to często w komediach bywa, nieoczekiwany splot wydarzeń powoduje, niespodziewany zwrot akcji, w wyniku którego nie dochodzi do zaplanowanej kolacji a spotkanie głównych bohaterów Pierra Brochanta i Francoisa Pignona przeradza się w arcyzabawny spektakl. W komiczny sposób ukazuje bohaterów, ich słabości i wady.

KOLACJA DLA GŁUPCA – to hit teatralny, od lat grany na deskach wielu światowych teatrów! To znakomita gra aktorska, wartka, zabawna akcja i zaskakujący finał.

Bilety na Premierę - od 80 do 150 zł Spektakle popremierowe - od 60 do 120zł do nabycia w siedzibie Agencji Certus - ul. Dąbrowskiego 36/4, pod numerami telefonów: 732932729 i 34 360 60 67 oraz w kasie Filharmonii tel. 795451438 i na portalu KupBilecik.pl oraz eBilet.pl

źródło: materiały organizatora