Filharmonia Częstochowska im. Bronisława Hubermana Filharmonia Częstochowska im. Bronisława Hubermana Filharmonia Częstochowska im. Bronisława Hubermana

« 2019

Repertuar na wrzesień 2020

2021 »

dzisiejsza data: 25 lipiec 2021 (niedziela)

21 IX 2020 poniedziałek

godzina 19:00

sala koncertowa

Raz Dwa Trzy - ZMIANA GODZINY

21 IX 2020 poniedziałek, godzina 19:00, sala koncertowa

sala koncertowa

Raz Dwa Trzy - ZMIANA GODZINY

ARCHIWUM

Koncert przeniesiony z 5 kwietnia 2020 roku. Bilety zachowują swoją ważność.

UWAGA. Z powodu konieczności zachowania dystansu pomiędzy uczestnikami, sala nie może przyjąć kompletu publiczności. W związku z tym w planowanym dniu koncertu organizujemy dwa wydarzenia (godziny: 17:00 i 20:30), podczas których zachowane zostaną odstępy pomiędzy uczestnikami a maksymalne wypełnienie miejsc na widowni nie przekroczy 50%. Chcemy podkreślić, że podczas realizacji naszych koncertów bezwzględnie przestrzegamy wszystkich procedur sanitarnych, by zapewnić wszystkim uczestnikom maksymalny poziom bezpieczeństwa.

Wszyscy widzowie, którzy zakupili bilety w kasie Filharmonii proszeni są o przybycie na koncert o godzinie 20:30.

Na koncercie będą mieli Państwo do dyspozycji fotele w tym samym lub przylegającym rzędzie. Będą Państwo zajmowali siedzenia zgodnie z zasadą zachowania dystansu społecznego (przy pomocy obsługi sali).


organizator: Agencja Adria-Art


30 lat temu, na korytarzu akademika w Zielonej Górze trójka młodych ludzi zagrała pierwsze wspólne dźwięki i zaczęła się historia. Historia zespołu, który pozostał wierny sobie i swojej muzycznej drodze, konsekwentnie krocząc z boku głównego nurtu. Historia zespołu, który w tylko sobie znany sposób potrafił połączyć talent literacki Adama Nowaka z muzyczną finezją i fantazją, wytwarzając swój własny, charakterystyczny i rozpoznawalny muzyczno-literacki język. Zespołu, który w niedościgniony sposób zinterpretował piosenki A.Osieckiej i W.Młynarskiego - z pełnym szacunkiem dla pierwowzorów. Nadto zespołu, który przez te wszystkie lata zbudował ogromną więź ze słuchaczami, grając tysiące koncertów – od małych klubów po wielkie sale koncertowe. To właśnie koncerty stały się znakiem rozpoznawczym „Raz, Dwa, Trzy” - jego swoistym DNA. Koncertami również - bez wielkich fet, akademii i transmisji, pragniemy uczcić Naszą z Wami przyjaźń i wyrazić wdzięczność za to, że z nami jesteście.

Te 30 lat minęło nam jak jeden koncert!

Bilety w cenie: 80 zł | 100 zł | 110 zł | 130 zł

Miejsca sprzedaży:

  • Filharmonia Częstochowska
  • adria-art.pl

Rezerwacja telefoniczna: 605 555 676

źródło: materiały organizatora