« 2018

Repertuar na grudzień 2019

2020 »

dzisiejsza data: 19 marzec 2024 (wtorek)

14 XII 2019 sobota

Goło i wesoło

14 XII 2019 sobota, godzina 16:00, sala koncertowa

Goło i wesoło

Radosław Pazura
Jarosław Jakimowicz
Michał Lesień
Maciej Mikołajczyk
Krzysztof Krupiński
Piotr Zelt
Olga Borys
Łukasz Płoszajski/Jerzy Gudejko

organizator: Agnecja Artytsyczna CERTUS

"Goło i wesoło" okazało się hitem nie tylko w teatrach - film na podstawie sztuki, pod tym samym tytułem podbił także kina. Podobnie jak film, spektakl opowiada historię kilku bezrobotnych, którzy będąc zupełnie bez pieniędzy, bez perspektyw, wpadają na pomysł, aby założyć grupę striptizerów o nazwie "Napalone Nosorożce". Natomiast akcja przedstawienia dzieje się w Polsce, w Tomaszowie Mazowieckim. Oglądamy jak nasi bezrobotni próbują opanować trudną sztukę publicznego rozbierania się, początkowo w swoim gronie, następnie podczas przesłuchania w jedynym klubie w mieście o nazwie" Eden". Przesłuchanie wypada fatalnie. Następny występ przed tomaszowską publicznością, wypada jeszcze gorzej. Menager striptizerów wynajmuje byłą tancerkę Wandę, aby udzieliła im kilku lekcji. Jesteśmy świadkami komicznych prób " baletowych", podczas których Wanda uczy ich podstaw profesjonalnego striptizu. Spektakl wieńczy spektakularny finał, w wykonaniu "Napalonych Nosorożców", którzy na scenie, przed publicznością rozbierają się z taką swobodą, jakby robili to od urodzenia. A piękniejsza część widowni zadaje sobie pytanie "Ile dzisiaj zdejmą z siebie?!"...

Bilety w cenie od 50 do 110 zł do nabycia w siedzibie Agencji Certus - ul. Dąbrowskiego 36/4, pod numerami telefonów: 501 178 349 i 34 360 60 67 oraz w kasie Filharmonii 34 3244230 oraz 795451438 i na portalu KupBilecik.pl oraz eBilet.pl

źródło: materiały organizatora