Filharmonia Częstochowska im. Bronisława Hubermana Filharmonia Częstochowska im. Bronisława Hubermana Filharmonia Częstochowska im. Bronisława Hubermana

« 2019

Repertuar na maj 2020

2021 »

dzisiejsza data: 4 czerwiec 2020 (czwartek)

8 V 2020 piątek

godzina 11:00

sala koncertowa

Alicja w Krainie Muzycznej Magii - ODWOŁANY

8 V 2020 piątek, godzina 11:00, sala koncertowa

sala koncertowa

Alicja w Krainie Muzycznej Magii - ODWOŁANY

ARCHIWUM

Koncert odwołany.

Kasa Filharmonii przyjmuje wyłącznie zwroty biletów zakupionych w Kasie Filharmonii. W sprawie zwrotu biletów zakupionych w innych miejscach (portale biletowe itp.) należy kontaktować się z miejscem zakupu lub bezpośrednio z organiztorem imprezy. 

Ze względu na stan epidemii Kasa Filharmonii pracuje w ograniczonym zakresie - dni i godziny pracy Kasy podawane są w Aktualnościach. 
Organizator: Filharmonia Futura


Multimedialny spektakl muzyczny dla dzieci (5 -12 lat) „Alicja w krainie muzycznej magii” to muzyka, magia, intryga, dynamiczna akcja i dobry humor. Akcja spektaklu rozgrywa się na scenie i równolegle na kinowym ekranie. Jest to w połowie film, a w połowie tradycyjna sztuka teatralna. Publiczność poznaje niezwykle barwnych bohaterów. Na ekranie pojawia się m.in.: Skrzypek na dachu (Zbigniew Wodecki) i dobra wróżka Polihymnia (Małgorzata Ostrowska), na scenie Królik Raper, Kapelusznik Jazzman, księżna Atonalia, komputerowy Wirus, pełen złych zamiarów intrygant Tryton oraz tytułowa Alicja. Widowisko przepełnione jest muzyką i humorem. Spektakl ma także walor edukacyjny. Podróżując po Królestwie Muzycznej Magii główna bohaterka poznaje klasyczne i współczesne gatunki muzyczne, a także zapoznaje się z instrumentami i terminologią muzyczną.
Specjalna oferta dla Szkół i grup zorganizowanych

Czas trwania - ok. 70 min.
Scenariusz, Muzyka, Reżyseria - Mikołaj Blajda
Produkcja - Sylwia Lorens

Trailer
https://sklep.ebilet.pl/47287796087390271
źródło: materiały organizatora