« 2018

Repertuar na listopad 2019

2020 »

dzisiejsza data: 28 marzec 2024 (czwartek)

30 XI 2019 sobota

Przygoda z ogrodnikiem

30 XI 2019 sobota, godzina 17:00, sala koncertowa

Przygoda z ogrodnikiem

Anna Mucha
Agnieszka Włodarczyk/Laura Samojłowicz
Kasia Cichopek/Anna Oberc
Michał Sitarski
Bogdan Kalus
Artur Krajewski/Bartek Żukowski

Scenariusz: Norm Foster (Kanada)
Reżyseria i tłumaczenie: Mirosław Połatyński
Kostiumy: Aneta Suskiewicz
Scenografia: Witold Stefaniak

Organizator: Agencja Adria Art

„Przygoda z ogrodnikiem” to czarna komedia z zaskakującą puentą wybitnego kanadyjskiego autora – Norma Fostera. Polskiemu widzowi jest znany z takich hitów scenicznych jak: „Między łóżkami”, „Ostra jazda”, „Old Love” czy „Randka w ciemno na dwie pary”.
Para aktorów – państwo Dzicy – po latach pracy w teatrze porzucają ambicje i mizerne życie aktorów teatru objazdowego. Zostają ekspertami od samodoskonalenia osobowości i jeżdżą po świecie ze szkoleniami motywacyjnymi. Kiedy są u szczytu kariery, ich małżeństwo powoli się rozpada. Jaki udział ma w tym tytułowy ogrodnik państwa Dzikich? – dowiedzą się Państwo na spektaklu!
„Przygoda z ogrodnikiem” to wyrafinowany humor, chwile refleksji i wyśmienita obsada.
źródło: materiały organizatora