« 2018

Repertuar na październik 2019

2020 »

dzisiejsza data: 29 marzec 2024 (piątek)

12 X 2019 sobota

Czworo do poprawki

12 X 2019 sobota, godzina 16:00, sala koncertowa

Czworo do poprawki

AUTOR: Cezary HARASIMOWICZ

LUCY– Katarzyna HERMAN/Grażyna WOLSZCZAK
OLGIERD – Piotr MACHALICA/Wojciech WYSOCKI
EWA – Agnieszka SIENKIEWICZ/Joanna OSYDA
ADAM – Marcin KORCZ
Organizator: Agencja NOVAKKA

Czy miłość może trwać całe życie?

CZWORO DO POPRAWKI to nowa produkcja teatralna Fundacji Garnizon Sztuki w gwiazdorskiej obsadzie połączona z kampanią społeczną #pokochajmysie

CZWORO DO POPRAWKI to komedia o tym, że zawsze jest szansa, by na nowo zakochać się we własnej żonie albo we własnym mężu. W ramach projektu planowana jest szeroko zakrojona akcja społeczna o wieloznacznym i uniwersalnym tytule #POKOCHAJMYSIE, która powstaje we współpracy z Onet Kobieta. Pragniemy wywołać szeroką dyskusję na temat: "Czy miłość może trwać całe życie?”. Żyjemy w czasach, w których nie pracujemy nad relacjami w związku, w czasach, w których gdy pojawiają się nieuchronne problemy, zniechęceni szybko podejmujemy decyzję o rozstaniu. Czy kiedyś było inaczej? Inaczej, czyli jak?

CZWORO DO POPRAWKI

Spotykają się w pensjonacie: starsze, przeżyte małżeństwo, by podjąć ostatnią próbę ratowania ich rozpadającego się związku oraz pełna emocji i namiętności młoda para, by na łonie natury począć dziecko, które ostatecznie scementuje ich związek. Każda z tych par ma inne problemy, jednym i drugim trudno się ze sobą porozumieć. Jaki będzie finał tego spotkania? Gdy stare skrzyżuje się z młodym? Czy starsi będą się kochać jak dawniej? A młodzi? Może... jak nigdy dotąd?
I czy karetka pogotowia zdąży przyjechać na czas?

AUTOR: Cezary HARASIMOWICZ
REŻYSERIA: Agnieszka BARANOWSKA
SCENOGRAFIA i KOSTIUMY: Ewa GDOWIOK

Czas trwania spektaklu 90 minut, bez przerwy