Filharmonia Częstochowska im. Bronisława Hubermana Filharmonia Częstochowska im. Bronisława Hubermana Filharmonia Częstochowska im. Bronisława Hubermana

« 2018

Repertuar na listopad 2019

2020 »

dzisiejsza data: 7 kwiecień 2020 (wtorek)

24 XI 2019 niedziela

godzina 12:00

sala koncertowa

Alicja w Krainie Muzycznej Magii - PRZENIESIONY

24 XI 2019 niedziela, godzina 12:00, sala koncertowa

sala koncertowa

Alicja w Krainie Muzycznej Magii - PRZENIESIONY

ARCHIWUM

UWAGA

Filharmonia Futura - organizator koncertów "Symphonica" oraz "Alicja w krainie muzycznej magii" 24 listopada 2019 roku - poinformowała, że obydwa koncerty zostają przeniesione na 8 maja (piątek) 2020 roku Symphonica godz. 19.00, Alicja - godz. 11.00. 

Zakupione bilety zachowują swoją ważność jednak w związku ze zmianą terminu możliwy jest zwrot biletów. Kasa Filharmonii przyjmuje zwroty biletów zakupionych tylko i wyłącznie w Kasie Filharmonii. W sprawie zwrotów biletów zakupionych u innych pośredników (portale biletowe on-line itp.) należy kontaktować się bezpośrednio z miejscem zakupu.

Za zmiany przepraszamy!

Organizator: Filharmonia Futura


Multimedialny spektakl muzyczny dla dzieci (5 -12 lat) „Alicja w krainie muzycznej magii” to muzyka, magia, intryga, dynamiczna akcja i dobry humor. Akcja spektaklu rozgrywa się na scenie i równolegle na kinowym ekranie. Jest to w połowie film, a w połowie tradycyjna sztuka teatralna. Publiczność poznaje niezwykle barwnych bohaterów. Na ekranie pojawia się m.in.: Skrzypek na dachu (Zbigniew Wodecki) i dobra wróżka Polihymnia (Małgorzata Ostrowska), na scenie Królik Raper, Kapelusznik Jazzman, księżna Atonalia, komputerowy Wirus, pełen złych zamiarów intrygant Tryton oraz tytułowa Alicja. Widowisko przepełnione jest muzyką i humorem. Spektakl ma także walor edukacyjny. Podróżując po Królestwie Muzycznej Magii główna bohaterka poznaje klasyczne i współczesne gatunki muzyczne, a także zapoznaje się z instrumentami i terminologią muzyczną.
Specjalna oferta dla Szkół i grup zorganizowanych

Czas trwania - ok. 70 min.
Scenariusz, Muzyka, Reżyseria - Mikołaj Blajda
Produkcja - Sylwia Lorens

Trailer
https://sklep.ebilet.pl/47287796087390271
źródło: materiały organizatora