Filharmonia Częstochowska im. Bronisława Hubermana Filharmonia Częstochowska im. Bronisława Hubermana Filharmonia Częstochowska im. Bronisława Hubermana

« 2018

Repertuar na marzec 2019

2020 »

dzisiejsza data: 18 czerwiec 2024 (wtorek)

31 III 2019 niedziela

godzina 18:00

sala koncertowa

Accantus Live 2019

31 III 2019 niedziela, godzina 18:00, sala koncertowa

sala koncertowa

Accantus Live 2019

ARCHIWUM
Accantus Live 2019Organizator: Agencja SONO


Accantus Live 2019 to trasa koncertowa, która jest nową odsłoną zespołu. Ośmiu wokalistów wystąpi na scenie z grupą muzyków, zebraną specjalnie na potrzeby tego projektu, wzorowaną na orkiestrach, które stanowią oprawę muzyczną spektakli na Broadwayu i West Endzie.
Repertuar składa się głównie z piosenek zamieszczonych na kanale Studia Accantus, które widzowie mogli już usłyszeć podczas koncertów symfonicznych i recitali, ale znajdą się w nim także utwory, które nie były jeszcze wykonywane, wymagające mocniejszego i „cięższego” brzmienia.
Do smyków i piana dołączą się więc perkusja i trzy gitary, które mają za zadanie podnieść z siedzeń publiczność i sprowokować ją do zupełnie nowego przeżywania znanych jej dobrze utworów.
Będzie głośno, ale i lirycznie. Będzie śmiesznie, ale także nostalgicznie. Będzie z pełną mocą w zbiorówkach, ale czasem też intymnie.
Koncert składa się z dwóch części, potrwa ok. 2,5 godziny z przerwą.
Ze względów bezpieczeństwa i logistycznych po koncertach nie są przewidywane spotkania z fanami.

Bilety do nabycia na GoOut https://goout.net/pl/artysci/studio-accantus/wxebg/

źródło: materiały organizatoraAccantus Live 2019