Filharmonia Częstochowska im. Bronisława Hubermana Filharmonia Częstochowska im. Bronisława Hubermana Filharmonia Częstochowska im. Bronisława Hubermana

« 2018

Repertuar na luty 2019

2020 »

3 II 2019 niedziela

godzina 19:30

sala koncertowa

Narodowy Balet Gruzji „Sukhishvili”

3 II 2019 niedziela, godzina 19:30, sala koncertowa

sala koncertowa

Narodowy Balet Gruzji „Sukhishvili”

ARCHIWUM

Narodowy Balet Gruzji „Sukhishvili”
100 tancerzy oraz orkiestra
Organizator: Owacja sp. z o.o.

W lutym 2019 r. Narodowy Balet Gruzji Sukhishvili zaprezentuje swoje najlepsze i nowe tańce, i jak zawsze zaskoczy publiczność fantastyczną choreografią, niesamowitą energią, i wszystko to pod akompaniament pięknej muzyki na żywo w wykonaniu orkiestry!

Narodowy Balet Gruzji „Sukhishvili”
Unikalne show taneczne – 100 tancerzy i orkiestra na scenie.
 
Gruziński balet narodowy „Sukhishvili” - jeden z czolowych i największych tanecznych zespołów świata, który posiada swoją własną orkiestrę. W swojej historii wyruszył na ponad 300 tournée, członkowie zespołu 11 razy objechali 5 kontynentów i 90 krajów, odbyli tysiące koncertów, które łącznie widziało dziesiątki milionów widzów na całym świecie!
Występ zespołu nazwano „najlepszym show na Broadwayu”, w Australii uznany był on za „ósmy cud świata”, a po koncercie na najsłynniejszej scenie w Lа Scala, kurtynę podnoszono aż 14 razy, pobijając tym samym rekord Caruso (podniesienie kurtyny 11 razy).
Gruziński Balet Narodowy „Sukhishvili” powstał 70 lat temu i bazuje na tradycyjnych tańcach narodowych, ale żeby występy były jeszcze bardziej spektakularne, powstały nowe układy, będące doskonałym połączeniem urokliwego folku i kroków współczesnych.
Elementy sztuki walki i akrobacje, bajecznie kolorowe kostiumy oraz dynamiczna, opowiedziana z niebywałą pasją historia sprawiają, że „Sukhishvili” stanowi doskonałe show dla całej rodziny: od dzieci aż po seniorów.
Zespół cały czas odświeża i aktualizuje swój program. W ramach europejskiej trasy koncertowej roku 2019 - widzowie zobaczą najnowszy program koncertu, otrzymają z niczym nie porównywalne emocje i potężny ładunek energii, który można uzyskać tylko na koncercie Narodowego Baletu Gruzji "Sukhishvili".

Video:

https://youtu.be/wuPi5qydh6E

https://youtu.be/mtb7KhPhWd8
https://youtu.be/rKKnX0gxQqs
https://youtu.be/hVpaDbDpoRE
 
Bilety on-line:
   
źródło: materiały organizatora
 

Narodowy Balet Gruzji „Sukhishvili” Narodowy Balet Gruzji „Sukhishvili” Narodowy Balet Gruzji „Sukhishvili” Narodowy Balet Gruzji „Sukhishvili” Narodowy Balet Gruzji „Sukhishvili”