Filharmonia Częstochowska im. Bronisława Hubermana Filharmonia Częstochowska im. Bronisława Hubermana Filharmonia Częstochowska im. Bronisława Hubermana

« 2017

Repertuar na listopad 2018

2019 »

3 XI 2018 sobota

godzina 18:00

sala koncertowa

Andrzej Piaseczny - O mnie, o tobie, o nas

3 XI 2018 sobota, godzina 18:00, sala koncertowa

sala koncertowa

Andrzej Piaseczny - O mnie, o tobie, o nas

ARCHIWUM


Andrzej Piaseczny
„O mnie, o tobie, o nas”
Organizator: Redakcja Artystyczna LIVE CONCERT
Po pełnym wspomnień jubileuszowym roku 2017, w którym Andrzej Piaseczny świętował 25 lat na scenie muzycznej, przyszedł czas na nowy rozdział w jego karierze! Jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów nie zwalnia tempa – w międzyczasie pojawił się jego nowy, wyczekiwany krążek.

Album „O mnie, o tobie, o nas”, zawierający kompozycje Ani Dąbrowskiej, to płyta nie tylko dojrzała, ale też zaskakująco pogodna. – Tak, jestem uśmiechniętym, szczęśliwym człowiekiem – mówi o sobie wokalista, równocześnie opisując nastrój albumu. Album „O mnie, o tobie, o nas” to 10 utworów, których treść wypływa z osobistych doświadczeń Andrzeja Piasecznego, ale dotyczy spraw znanych nam wszystkim. To piosenki o miłości i przyjaźni, o tym, że warto dawać sobie drugą szansę i o tym, że każdy dzień wśród najbliższych jest na wagę złota.

Na koncertach oczywiście nie zabraknie też znanych i od lat uwielbianych przez publiczność utworów z poprzednich płyt artysty.


Bilety do nabycia on-line:

   

oraz w kasie Filharmonii i empikach

źródło: materiały organizatoraAndrzej Piaseczny - O mnie, o tobie, o nas