Filharmonia Częstochowska im. Bronisława Hubermana Filharmonia Częstochowska im. Bronisława Hubermana Filharmonia Częstochowska im. Bronisława Hubermana

« 2017

Repertuar na grudzień 2018

2019 »

dzisiejsza data: 19 wrzesień 2020 (sobota)

4 XII 2018 wtorek

godzina 20:00

sala koncertowa

Al di Meola

4 XII 2018 wtorek, godzina 20:00, sala koncertowa

sala koncertowa

Al di Meola

ARCHIWUM


Al di Meola
Organizator: Art-Muza s.c. Bydgoszcz


Al Di Meola to jeden z najbardziej cenionych współczesnych muzyków, zaliczany do grona najwybitniejszych gitarzystów wszech czasów. Laureat nagrody Grammy do tej pory rozwijał swoją karierę muzyczna zarówno solo jak i wspólnie z innymi gwiazdami, m.in. Stevie Wonder, Chick Corea, Jean Luc-Ponty, Luciano Pavarotti, Phil Collins, Santana.
W marcu tego roku premierę miała jego najnowsza płyta OPUS, której materiał usłyszymy na koncertach w Polsce na żywo już w grudniu tego roku! Sam artysta przyznaje, że jego najnowsza płyta poszerza jego umiejętności kompozycyjne i początkuje nowy etap w jego życiu. „Pierwszy raz byłem naprawdę szczęśliwy pisząc muzykę. Mam cudowną żonę, wspaniałą córkę i fantastyczną rodzinę, która inspiruje mnie każdego dnia. Wierzę, że pokazuję to w swojej muzyce".

Support: Adam Palma Absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Katowicach, uzyskał tytuł doktora sztuk muzycznych na Akademii Muzycznej w Gdańsku. Laureat tytułu "Najlepszy polski gitarzysta akustyczny". Chętnie zapraszany do wspólnych koncertów przez najwybitniejszych gitarzystów akustycznych na świecie takich jak: Al Di Meola, Tommy Emmanuel, Bireli Lagrene. Występował z większoscią artystów polskiej estrady m.in Ewą Bem, Edytą Górniak, Eweliną Flintą, Kubą Badachem, Leszekiem Możdzerem, Krzesimirem Dębskim i innymi. Autor 3 solowych płyt, które zebrały fantastyczne recenzje w magazynach gitarowych na całym świecie.

Sprzedaż biletów on-line

 
 
  

źródło: materiały organizatora


Al di Meola