« 2012

Repertuar na marzec 2013

2014 »

dzisiejsza data: 29 marzec 2024 (piątek)

24 III 2013 niedziela

Klub mężusiów - Teatr Capitol

24 III 2013 niedziela, godzina 16:30, sala koncertowa

Klub mężusiów - Teatr Capitol

godzina 16.30

Kristof Magnusson
KLUB MĘŻUSIÓW

Teatr CAPITOL

reżyseria - Andrzej Rozhin
tłumaczenie - Izabela Rozhin

Obsada:

• Michał Milowicz/Jacek kawalec
  • Krzysztof Tyniec
  • Cezary Morawski
  • Bogdan Kalus/Robert Wabich

Organizator: Agencja Artystyczna CERTUS

Czterej przyjaciele – Helmut, Eroll, Lars i Mario spotykają się raz w tygodniu w od dawna nie używanej kotłowni centrum handlowego. Możliwość posiedzenia w męskim gronie to dla nich jedyna możliwość ucieczki od konieczności robienia zakupów ze swoimi żonami. Właśnie te zakupy to temat przewodni ich spotkań i początek kłopotów w domu.

Do czego zdolni są mężczyźni, aby wkraść się z powrotem w łaski swoich żon? Na to pytanie znajdziecie Państwo odpowiedź w brawurowej komedii w reżyserii Andrzeja Rozhina. „Klub mężusiów” to ironiczny pstryczek w nos dla problemów małżeńskich. Dowcipne ukazanie dwóch, diametralnie różniących się od siebie światów – kobiet i mężczyzn. Współczesny język, zaskakujące zwroty akcji, lekkie pointy i mistrzowskie konwersacje, to recepta na zabawę, przed którą nie da się obronić. Komedię uzupełniają wielkie światowe hity disco, które łamały serca kobiet i królowały na pierwszych miejscach list przebojów.

„Klub mężusiów” to męska jazda w szalonym komediowym tempie w gwiazdorskiej obsadzie, którą trzeba obejrzeć!