« 2017

Repertuar na styczeń 2018

2019 »

dzisiejsza data: 28 marzec 2024 (czwartek)

10 I 2018 środa

10 I 2018 środa, godzina 19:00, sala koncertowa

Music&Dance Show

Dirty Band w składzie :
Karolina Kończal - vocal
Jacek Ciepliński - vocal
Jacek Kotlarski - vocal
Krzysztof Lityński - trąbka
Kuba Marciniak - saksofon
Maciej Kołodziejski - puzon
Michał Pietrzak - gitara
Michał Kwapisz - gitara basowa
Marcin Górny - instrumenty klawiszowe
Grzegorz Siek - instrumenty perkusyjne
Piotr Kończal - perkusja

Zespół taneczny: Art of Move (30 tancerzy)
Choreografia: Marta Marcysiak / Michał Mroczkowski
Kierownik Muzyczny: Piotr Kończal
Reżyseria: Jacek Lisewski

Organizator: Agencja SOLLUS

Projekt Tribute to Dirty Dancing Music & Dance Show rozpoczął się od... śmiałego pomysłu. Miał on uczcić okrągłą, 30. rocznicę kultowego już filmu „Dirty Dancing”. Od premiery Tribute to Dirty Dancing Music & Dance Show doczekało się tysięcy widzów, wydarzenie zawitało już do 9 miast , a kolejne 10 miejscowości odwiedzi wkrótce.

Podczas wielkiego muzyczno - tanecznego show przypomnimy Państwu kultowy film. Muzyka wykonywana na żywo, będzie doskonałym tłem zespołu tanecznego, który towarzyszyć będzie muzykom podczas całego widowiska. Będzie można usłyszeć wszystkie utwory z filmu Dirty Dancing w pełnych wersjach w wykonaniu zespołu doskonałych muzyków. Nie zabraknie takich hitów jak „(I've Had) The Time of My Life”, „Be My Baby” czy „She's Like the Wind”. Na scenie wystąpi 30 tancerzy ze studia Art of Move, którzy przypomną Państwu najbardziej znane sceny słynnej kinowej produkcji. Dirty Dancing Music & Dance Show to wspaniałe widowisko dla prawdziwych fanów filmu, ale także entuzjastów muzyki na żywo i tańca.
Zapewniamy prawdziwą ucztę kulturalną!

źródło: materiały organizator