« 2017

Repertuar na luty 2018

2019 »

dzisiejsza data: 24 kwiecień 2024 (środa)

4 II 2018 niedziela

4 II 2018 niedziela, godzina 19:00, sala koncertowa

Organizator: Agencja CERTUS

PRZYGODA Z OGRODNIKIEM to historia pary aktorów, Państwa Dzikich (Anna Mucha i Michał Sitarski), którzy po latach pracy w teatrze porzucają ambicje i mizerne życie. Zostają ekspertami od samodoskonalenia osobowości. Kiedy jednak są na szczycie kariery ich związek zostaje wystawiony na ciężką próbę! Jaki udział ma w tym ich ogrodnik? Czy uda im się odnaleźć siebie i wzajemną miłość gdy sytuacja nieoczekiwanie mocno się skomplikuje? Czy z pomocą stanowczej agentki (Edyta Herbuś) uda im się wybrnąć z kłopotów i wyprowadzić w pole inspektora policji (Bogdan Kalus)? Nie ułatwia im tego roztargniona pokojówka (Katarzyna Ankudowicz/ Anna Oberc)...
PRZYGODA Z OGRODNIKIEM to znakomity humor i rewelacyjna obsada: Anna Mucha, Edyta Herbuś, Katarzyna Ankudowicz, Bogdan Kalus, Artur Krajewski i Michał Sitarski.
PRZYGODA Z OGRODNIKIEM to czarna komedia z zaskakującą puentą!

źródło: materiały organizatora