Filharmonia Częstochowska im. Bronisława Hubermana Filharmonia Częstochowska im. Bronisława Hubermana Filharmonia Częstochowska im. Bronisława Hubermana

« 2017

Repertuar na styczeń 2018

2019 »

13 I 2018 sobota

godzina 19:00

sala koncertowa

The Best of KAYAH - koncert PRZEŁOŻONY

13 I 2018 sobota, godzina 19:00, sala koncertowa

sala koncertowa

The Best of KAYAH - koncert PRZEŁOŻONY

ARCHIWUM
Uwaga

Agencja MANAGER, organizator koncertu, poinformowała, że z przyczyn niezależnych od Agencji i Artysty koncert zostaje przełożony na dzień 4 marca 2018. Zakupione bilety zachowują swoją ważność. Kasa Filharmonii przyjmuje zwroty biletów zakupionych tylko i wyłącznie w Kasie Filharmonii. W innych przypadkach prosimy o kontakt z miejscem zakupu biletu.

Za zmiany przepraszamyThe Best of KAYAHOrganizator: Agencja MANAGER


Kayah to wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, współwłaścicielka firmy fonograficznej Kayax. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych i docenianych artystek na polskiej scenie muzycznej. Wszechstronna muzycznie artystka, najczęściej poruszająca się w klimatach folk, pop, soul i jazz. Autorka wielu przebojów jak “Za późno”, „Supermenka“, „Testosteron“, „Prawy do lewego“,„Śpij Kochanie Śpij”.

Najnowszy singiel Kayah „Po co”, zapowiadający zbliżający się wielkimi krokami nowy album artystki stał się wielkim hitem na wielu listach przebojów Klip do utworu został odtworzony w serwisie YouTube ponad 13 milionów razy. Obecnie wraz z Grzegorz Hyży promują singiel „Podatek od Miłości” zapowiadający komedię romantyczną o tym samym tytule.

Zapraszamy na koncert "The best of Kayah" w Filharmonii Częstochowskiej! Koncert odbędzie się 13 stycznia. Bilety dostępy w serwisie kupbilecik.pl i w kasach filharmonii. To doskonały pomysł na świąteczny prezent!


źródło: materiały organizatora

The Best of KAYAH - koncert PRZEŁOŻONY