28 sierpnia 2017

Dyrektor Ireneusz Kozera - Zasłużony dla Kultury Polskiej

Mamy zaszczyt poinformować, że 27 sierpnia 2017 w Ratuszu Miejskim dyrektor Filharmonii Częstochowskiej Ireneusz Kozera otrzymał honorową odznakę "Zasłużony dla Kultury Polskiej". Odznaka przyznawana jest przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego osobom wyróżniającym się w tworzeniu, upowszechnianiu i ochronie kultury. Dyrektor Ireneusz Kozera został doceniony za wieloletni wkład w rozwój i promocję polskiej kultury na wniosek Regionalnego Ośrodka Kultury w Częstochowie.