« 2016

Repertuar na luty 2017

2018 »

dzisiejsza data: 29 marzec 2024 (piątek)

11 II 2017 sobota

11 II 2017 sobota, godzina 16:00, sala koncertowa

Katarzyna Skrzynecka/ Joanna Kurowska
Artur Barciś
Radosław Pazura
Katarzyna Ankudowicz
Lesław Żurek

Organizator: Agencja Artystyczna CERTUS

Między łóżkami", to inteligentna komedia Norma Fostera składająca się z sześciu epizodów, które przedstawiają zabawne, ale również wzruszające losy mieszkańców prowincjonalnego miasteczka w Kanadzie. Wszystko dzieje się w ciągu dwóch godzin, choć w sześciu różnych pokojach, w których głównym meblem jest łóżko. Para 50-latków godzących się uprawiać sex na antenie radiowej, włamywacze zawodowiec i amator-księgowy, starzejąca się gwiazda rocka Tommy Quick i jego młodociana fanka pragnąca przeżyć z nim ten pierwszy raz, szef clubu go-go, który musi zwolnić nieudolną striptizerkę, taksówkarka bez zmysłu orientacji w terenie i inni. W sumie 15 postaci granych brawurowo przez piątkę znakomitych aktorów. Doskonała zabawa, ale również refleksja i wzruszenie. Po prostu dobry teatr.

źródło: materiały organizatora