« 2012

Repertuar na grudzień 2013

2014 »

dzisiejsza data: 23 kwiecień 2024 (wtorek)

7 XII 2013 sobota

7 XII 2013 sobota, godzina 18:00, sala koncertowa

Ray Cooney

Spektakl Teatru "Bagatela"

Organizator: Galeria Artystyczna s.c. Radosław Gregorczyk, Przemysław Gregorczyk

Widmo kazirodztwa zawisa nad rodzinami taksówkarza-bigamisty – a wszystko przez nowe technologie komunikacyjne! Syn Barbary i córka Mary przypadli sobie do gustu przez Internet, a teraz dążą do prawdziwego poznania (również w sensie biblijnym…).

Po osiemnastu latach od wydarzeń znanych z „Maydaya” John Smith nie zmądrzał ani o jotę i wciąż czyni akrobatyczne wysiłki, żeby utrzymać obie żony w stanie nieświadomości. Jedna z nich to rasowa wydra, druga etatowa kura domowa, ale z pewnością żadna z nich nie chciałaby wnuka ze skazą genetyczną.

O końcu podwójnego życia naszego bohatera nie wspominając…