« 2018

Repertuar na październik 2019

2020 »

dzisiejsza data: 28 marzec 2024 (czwartek)

6 X 2019 niedziela

Narodowa Perła Gruzji

6 X 2019 niedziela, godzina 18:00, sala koncertowa

Narodowa Perła Gruzji

Organizator: Agencja BRUSSA

Ośnieżone wierzchołki gór, w dolinach piękne dziewczyny i dzielni młodzieńcy, a do tego wino, taniec i śpiew – czyli, po prostu, GRUZJA. To kraj o wspaniałej, bogatej kulturze, muzyce zapierającej dech w piersiach i żywiołowych tańcach. W takim kraju każdy rodzi się artystą – artystą życia, bo śpiew i taniec są właśnie sensem życia. I oto przed Państwem Narodowa Perła Gruzji, zespół „Nartebi”, którym kieruje wybitny choreograf Gogita Tatulaszwili. W ciągu ponad 10 lat swojego istnienia zespół występował już w Europie i Azji, a teraz może obejrzeć polska publiczność. Zapraszamy na spotkanie z tancerzami przybywającymi ze szczytów Kaukazu niczym orły i pragnącymi z gracją innego królewskiego ptaka – łabędzia – przekazać Państwu dawkę wrażeń mocnych jak gruzińskie wino i oszałamiających jak tamtejsze powietrze….
źródło: materiały organizatora

Narodowa Perła Gruzji Narodowa Perła Gruzji