« 2017

Repertuar na październik 2018

2019 »

dzisiejsza data: 19 marzec 2024 (wtorek)

22 X 2018 poniedziałek

22 X 2018 poniedziałek, godzina 19:00, sala koncertowa

Jesienny swing
Koncert w ramach Jazzowych Tadeuszek

Organizator: Polskie Stowarzyszenie Jazzu Tradycyjnego

Big Band Jazz Combo Volta (grupa artystyczna Domu Kultury Śródmieście w Warszawie) to dynamiczny swingowy zespół, nagrodzony w 2011 r. przez Telewizję Polsat w programie Must Be The Music. Wyróżniony w 2014 r. w konkursie ZŁOTA TARKA w ramach XLIV Międzynarodowego Festiwalu Jazzu Tradycyjnego OLD JAZZ MEETING w Iławie. Założony w 2006 r. i do dziś kierowany przez Wojciecha Kulczyckiego. Od lat koncertuje w Polsce oraz wielu krajach Unii Europejskiej. Wielokrotnie uświetniał swoimi występami różnorodne wydarzenia kulturalne w Szwecji, Finlandii, Austrii, Niemczech czy Holandii. Bardzo wysoki poziom artystyczny, świetni soliści, autentyczna radość członków zespołu, niezwykła żywiołowość, urok prawdziwego swingu, umiejętność nawiązywania bezpośredniego kontaktu z publicznością – wszystko to wytwarza niezwykły klimat podczas koncertów i wprowadza słuchaczy we wspaniały nastrój muzycznego show.

źródło: materiały organizatora