« 2017

Repertuar na październik 2018

2019 »

dzisiejsza data: 19 marzec 2024 (wtorek)

7 X 2018 niedziela

Rewia Forever - KONCERT ODWOŁANY

7 X 2018 niedziela, godzina 19:00,

Rewia Forever - KONCERT ODWOŁANY

Uwaga

Organizator Agencja Maximus poinformowała, że wydarzenie "Rewia Forever" zostało odwołane.
Kasa Filharmonii przyjmuje zwroty biletów zakupionych tylko i wyłącznie w Kasie Filharmonii.

Za niedogodności serdecznie przepraszamy

Rewia Forever
Teatr Sabat Małgorzaty Potockiej

Organizator: Firma Maximus Dominik Kościański

Rewia, to najbardziej widowiskowe, najbardziej ekskluzywne, ale też najdroższe widowisko jakie stworzono w historii rozrywki. To wspaniały i wszechstronny balet, piękne tancerki, olśniewające kostiumy, przebojowe piosenki.

Choć jej początki sięgają końca XIX wieku cieszy się ona do dziś niesłabnącym powodzeniem wśród widzów na całym świecie. Najnowszy spektakl Teatru Sabat "Rewia Forever" jest tego najlepszym dowodem. Pierwsza część to wielkie przeboje i największe gwiazdy historii musicalu i rewii: między innymi Marlena Dietrich, Marylin Monroe, Hanka Ordonówna. Współcześnie z osiągnięć rewii korzystają największe gwiazdy światowych scen muzyki rozrywkowej. Oszałamiająca inscenizacja, pióra, piękne tancerki, prowokacyjne układy choreograficzne stały się nieodłącznym atrybutem występów i video clipów Madonny, Celine Dion, Britney Spears, Lady Ga Ga. Przeboje tych artystek udowadniają, w drugiej części, przesłanie naszego spektaklu "Rewia Forever".

Przedstawienie jest wyjątkowe pod względem inscenizacyjnym. Wielka ilość wspaniałych kostiumów, efekty multimedialne, starannie przygotowane aranżacje muzyczne a także różnorodna choreografia w brawurowym wykonaniu Baletu Sabat - autorka widowiska, Małgorzata Potocka zadbałaby wszystko zrealizowane zostało zgodnie z kanonem obowiązującym na najlepszych scenach rewiowych świata. W przedstawieniu bierze udział cały ponad trzydziestoosobowy zespół Teatru Sabat. Autorką scenariusza i choreografii, projektantką kostiumów i reżyserem całości jest Małgorzata Potocka - założycielka i dyrektor Teatru Sabat.
Rewia Forever - KONCERT ODWOŁANY Rewia Forever - KONCERT ODWOŁANY Rewia Forever - KONCERT ODWOŁANY Rewia Forever - KONCERT ODWOŁANY Rewia Forever - KONCERT ODWOŁANY Rewia Forever - KONCERT ODWOŁANY