Koncert Usta milczą, dusza śpiewa

Koncert "Usta milczą, dusza śpiewa" klasycznie i humorystycznie
Największe hity w mistrzowskim wykonaniu

Organizator: Agencja Artystyczna Scenic

Wystąpią soliści Teatru Wielkiego - Opery Narodowej w Warszawie i Teatru Wielkiego w Łodzi: Ewelina Hańska - sopran, Danuta Dudzińska - sopran, Wiesław Bednarek - baryton, Krzysztof Marciniak - tenor oraz soliści baletu Teatru Wielkiego w Łodzi. Wszystkim artystom towarzyszyć będzie orkiestra kameralna pod dyrekcją Bogny Dulińskiej. Całość poprowadzi Andrzej Zborowski. Podczas ponad dwugodzinnego koncertu / z krótką przerwa / usłyszymy arie i duety z największych oper, operetek i musicali, ale również światowe kompozycje. Nie może zabraknąć tytułowego utworu F. Lehara z "Wesołej Wdówki" - "Usta milczą, dusza śpiewa", jak również utworu E. Kalmana z "Księżniczki Czardasza" - "Co się dzieje, oszaleję" i J.Straussa z "Barona Cygańskiego" - "Wielka sława, to żart".

Bilety do nabycia: kasa Filharmonii, sprzedaż on-line: www.Kupbilecik.pl oraz www.aascenic.pl